Obchodní podmínky

I. Podmínky dodání, lhůty expedice

 1. Zboží je dodáno zákazníkovi: poštou, poštovní dobírkou nebo formou osobního odběru.
 2. Standardně expedujeme zboží do 24 hodin ode dne obdržení objednávky. Pokud zboží není na skladě, vyrozumíme klienta e-mailem s udáním předpokládaného termínu dodání zboží. Klient buď s náhradním termínem souhlasí nebo může bez jakýchkoliv sankcí objednávku zrušit.
 3. Při platbě dobírkou počíná lhůta expedice běžet následující pracovní den po objednání, při platbě bankovním převodem počíná lhůta expedice běžet následující pracovní den po připsání peněz na náš bankovní účet.
 4. Při zasílání zboží prostřednictvím České pošty běžným balíkem se orientační lhůta doručení zásilky do domu rovná lhůtě expedice plus tři pracovní dny, při zasílání obchodním balíkem lhůtě expedice plus jeden až dva pracovní dny.
 5. Zboží doručujeme zejména na území České republiky.
 6. Za případné nedostatky v službách poskytovaných jednotlivými dopravci neneseme odpovědnost.

II. Platba za zboží

 1. Je-li zboží zasíláno poštovní dobírkou, platí zákazník cenu zboží při jeho převzetí. V ostatních případech je cena zboží hrazena bankovním převodem
 2. V ceně zboží není zahrnuto dopravné a balné. Dopravné a balné  je účtováno ve výši: 0 Kč při osobním odběru zboží; 90 Kč při zaslání na dobírku a 46 Kč při platbě předem na účet.

III. Právo vrácení zboží

 1. Zákazník má právo, v případě jakékoli nespokojenosti se zaslaným zbožím, toto zboží vrátit a požadovat za ně peníze nebo jiné zboží. Toto právo má zákazník ve lhůtě 14 dnů po obdržení (převzetí) zboží.
 2. Vrácením se rozumí předání zboží dopravci (např.České poště) nebo přímo u dodavatele. Náklady na poštovné hradí zákazník. Peníze za zboží budou zákazníkovi vráceny převodem na jeho účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení a překontrolování zboží. Peníze za přepravné a balné se nevracejí.
 3. Zákazník má právo na vrácení zboží i bez udání důvodu, a to za stejných podmínek (viz výše).

IV. Reklamační řád

 1. Na každé zboží se vztahuje 24 měsíční zákonná záruční lhůta.
 2. Zákazník je povinen zboží prohlédnout a zkontrolovat kompletnost dodávky, a to bez zbytečného odkladu, neprodleně po jeho převzetí. Převzetím se rozumí předání zboží dopravcem (např. Česká pošta) zákazníkovi.
 3. Zákazník je povinen prohlédnout zboží s náležitou odbornou péčí tak, aby zjistil veškeré případné vady.
 4. Zákazník je povinen oznámit prodávajícímu bezodkladně po provedení prohlídky dodaného zboží všechny případné vady zboží i dodávky, které zjistil nebo které při odborné péči bylo možno zjistit.
 5. Při zjištění rozdílu v množství nebo druhu zboží s údaji na prodejním dokladu je nutno podat o tomto stavu zprávu prodávajícímu a to nejpozději do tří pracovních dnů po převzetí.
 6. Zákazník musí oznámit zjištěné vady prodávajícímu písemně na adrese prodávajícího. V oznámení musí kupující uvést zjištěné vady (charakteristika, jak se projevují) a musí uvést nárok, který v důsledku vady uplatňuje.
 7. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit doklad o zaplacení a vlastní reklamované zboží.
 8. V případě reklamace vad zboží, za jehož jakost převzal prodávající záruku od výrobce, musí být vady reklamovány nejpozději do konce záruční lhůty.
 9. Prodávající je povinen vyřídit reklamaci v zákonné lhůtě 30 dnů. Zákonná lhůta počíná běžet dnem doručení reklamace prodávajícímu.

VI. Ochrana osobních údajů

 1. Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zveřejněním a jakýmkoli zneužitím a jsou používány pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

VII. Záruční podmínky

Záruka se nevztahuje:

 • na mechanické poškození
 • na poškození CD pobytem v nevhodném prostředí
 • na vady vyvolané neodborným zásahem

www.MARASD.cz | Profesionální tvorba www stránek, webdesign - webové prezentace
Novinky  |  Kapela  |  Historie  |  Koncerty  |  Diskografie  |  Fotky  |  Video  |  Vzkazy  |  Napsali o nás  |  Kontakt  |  Odkazy