Diskuzní fórum

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

22 Radyk

Tak co ta eahština, jak to teda jy?

Vzkaz přidán 08.04.2004 11:35 | Autor: Karyl

2 Šolc

Šolc, ozvjy sy!!!

Vzkaz přidán 08.04.2004 09:55 | Autor: Karel

2 Radyk

Ďeeky, tak tedy, teď by mohl přijeet meer a smeer ...... Dotaz: Jsou už prvky středomoravské mluvy součásťee eahštiny, např. typické autym, peňyzy, prácy aj., nebo ne?

Vzkaz přidán 08.04.2004 09:46 | Autor: Karel

2 Karyl:

Ale Karly, zase hrubka: meer, smeer ... - neustále omílaná sloveečka !!!!!!!!!!!!!!! Nezanedbávej e.a.h.štinu .... stejně Tě mám rád ;o)

Vzkaz přidán 08.04.2004 07:34 | Autor: Radek

Akcy & reakcy

Tak a teď by to chtělo ten smír.

Vzkaz přidán 07.04.2004 16:07 | Autor: Karel

Ještě něco...

Nemyslím, že by Oldovi šlo až tak o peníze, v tom to asi vážně není...Hodnotím, že v Jesenci nechal svoje bicí i činely všem, kdo tam hráli a nezlobím se, že si vzal svou taxu, s ohledem na to je to snad i v pořádku. Jde o jeho postoj k Marasdu a k vystupování Marasdu...Byl jsem ochoten udělat cenu za studio, ano, ale mám snad něco usnadňovat někomu, kdo chce cíleně bránit "mé" kapele v hraní??? Problém je v tom, že to má dopad i na ostatní členy Veruny, kterým to dělám nerad, ale nemám jinou možnost...Zjednodušeně řečeno: Dokud bude Olda bránit Marasdu ve vystupování, já nemám důvod Veruně usnadňovat nahrávání...Samozřejmě, že varianta, že jim po fin. dorovnání předám rozpracovaná data na CD, stále platí...Dodělat to můžou kdekoliv... Mrzí mě to, zejména kvůli ostatním členům Veruny, ale nemůžu jinak... Každý snad pochopí, že tato situace má i jiné - normální východisko, já mu v cestě nestojím...

Vzkaz přidán 07.04.2004 15:53 | Autor: Víťa

Akce (akcy) a reakce (reakcy)

Ještě bych dodal k Veeťhovi pár docela zajímavých poznatků, které jsem měl možnost za těch 20 let, co se známe, poznat. Je jeden z mála, který nekouká na kačku, a to nejen, když jde o muziku. Umí dělat věci "jen tak" pro radost a ne pro prachy. Těchto vzácných lidí je málo.

Vzkaz přidán 07.04.2004 15:18 | Autor: Karel

dodatek

poznámce na platby za studio taky nerozumím ... Pokud někdo nabídne kapele paušál 20 litrů za natočení alba ve studiu, tak to je nabídka pro kamarády, kteří taky umí někdy nad nějakou tou kačkou zavřít oko... za 100 hodin se to do finálu dotáhnout nedá a to, že těch 100 hodin je už protočeno, o tom svědčí ... Ale pokud má někdo pevné taxy, začnou mít i ostatní pevné taxy ... a pak teprv můžeme začít počítat, jestli na tom někdo prodělává ...

Vzkaz přidán 07.04.2004 14:39 | Autor: Radek

Reakce...

Taktéž musím zareagovat. Je smutné, že někdo mluví jménem kapely Veruna a přitom všichni její ostatní členové mají zcela odlišný názor. Všichni - kromě Oldu - měli totiž z té akce dobrý pocit, se všemi jsem mluvil. Vytahovat tady placení za studio, myslím, že to sem nepatří, ale budiž...Domluva byla nějaká, ale ta domluva se uskutečnila za normálních podmínek, mně na Marasdu záleží a tady mi někdo - navíc bývalý člen - otevřeně říká - už si nezahrajete??? To je trochu moc...Vím, že s těmi penězi to bude mít dopad i na zbytek kapely Veruna, ale bohužel za ně mluví a jedná jeden člověk...Dohody se uskutečňují za nějakých podmínek a ty jsou pro mě momentálně nepřijatelné. I když bych třeba slíbenou částku dodržel, mám jiné zakázky - normálně hodinově zaplacené - budu jim prostě dávat přednost...A do Veruny hrát nejdu, na ničem takovém se nikdo nedohodl...Je zajímavé, že Olda slíbí Jirkovi Šolcovi, že k nim půjde hrát a pak sem napíše tohle...Na závěr chci jen říct, že vše by mohlo jít v klidu, podobné akce by mohly být prospěšné pro všechny, kapely Marasd a Veruna by mohly vedle sebe normálně fungovat...jediný člověk, který má neustálý problém, je Olda, je to škoda, škoda pro ostatní, kteří to vidí jinak...

Vzkaz přidán 07.04.2004 14:20 | Autor: Víťa

2 Radyk

Ďeeky, všimnul sis, že Velitelovi se splnil dávný sen?

Vzkaz přidán 07.04.2004 13:56 | Autor: Karyl

2 Karyl:

No jasňy !!!

Vzkaz přidán 07.04.2004 13:46 | Autor: Radek

2 Radyk

Jestli seženu někde nahrávku od Sandry a Náročný, tak si to s Váma přijedu do Libiny zahrát, teda jestli můžu.

Vzkaz přidán 07.04.2004 13:41 | Autor: Karel

2 Olda

Zdar, neřeš to, vždyť o nic nejde, alespoň mě se zdá. Co je mezi Vámi a Víťou ohledně studia nevím, ale jestli s Vámi bude Víťa hrát, tak je to jedině dobře pro všechny, budeš se divit, ale i pro mě. Řekl bych, že ta Vaše deska bude dost dobrá - měl jsem možnost zaslechnout ve studiu nějaké útržky - takže si dovoluji odhadnout, že při Vašem potenciálu jí prodáte ihned tak 2000 ks a to teprv budou prachy, které Vám ze srdce přeju. Jo, málem bych zapomněl, děkuji za zapůjčení bicích, myslel jsem, že se mi na ně bude hrát blbě, ale výsledek byl právě opačný, ještě jednou díky. Jestliže vidíš společné hraní Veruny s Marasdem na jedné pánvi dále jako nemožné, mě nezbývá než se podřídit, co se dá dělat. Naplánujeme nějaké koncerty v týdnu, tak aby to nevadilo Vašemu rozpisu a bude to, vždyť o nic nejde. Měj se a ať Vám to šlape. Zdaryc.

Vzkaz přidán 07.04.2004 13:38 | Autor: Karel

2 Olda:

Je to názor zvenčí, tak ho nemusíš brát vážně, ale zareagovat musím: Když Veruna začínala, postavila si na Marasdu svůj "imidž", ještě dnes si lidi Vaše kapely mnohdy pletou. Dali jste si to i na plakát, něco v tomto směru kapele jako Veruna dlužíte. Beru, že všichni stejně. Tyto akce se konají max 3-4 ročně, to snad Verunu neohrožuje a vás jako její členy to finančně snad neožebračuje ... kdyby měli všichni stejnej přístup jako Ty, už by se taková akce nikdy nekonala a to je - podle mě - škoda ... Je v tom něco jiného než tři stovky gáže ... Že měl Honza nejvíc, to se dá pochopit a má to reálné důvody, není mu co závidět. Že jako bývalý člen MARASDu necítíš pouto k jeho budoucnosti je proto ze všech výše uvedenejch důvodů smutný. Vím, že se musí Veruna při akci Marasdu vzdát své akce. Ale proč ne ? ? ? ? ? ?

Vzkaz přidán 07.04.2004 13:37 | Autor: Radek

2 Radyk

Jasňy, už se na to těšímy, aly zadarmo tam nehraju, su totiž péčko a jako takovy to musim odyhrát za peňyze a po kšefťy skončit.

Vzkaz přidán 07.04.2004 13:20 | Autor: Karel

Moc rád bych, ale....

Akce Marasdu jsou moc hezké pro všechny Vaše fanoušky, ale já už nikdy nebudu souhlasit, aby vystupoval Marasd a Veruna na jednom podiu. To znamená že těžko bude Marasd hrát v patek nebo v sobotu.V den této akce jsem byl na mši mého přítele. Upozorňoval jsem na to předem, ale stejně mi bylo vytknuto, že jsem přijel až v šest hodin. Nevím proč bych měl přispívat na kamery, které stály cca 7000,-, když to bylo pro Vás do Vaši sbirky. Že jsem chtěl, po tomto zjištění, taxu jakou mám za běžný kšeft má tři základní důvody. 1) v tento den jsme mohli hrát ve Hvozdě, Lipové, Přemyslovicích a nebo v Drahanovicích. 2) 7000,- si mohli kluci z Marasdu strhnout ze své gáže protože to bylo jenom pro ně. 3) už při minulé akci Marasd jsem upozorňoval, že pokud bude nějaká další taková akce nebudu hrát za 800,- a míň, protože jsem mohl hrát na běžném kšeftě za víc a bez problémů. Honza by s tímto názorem nesouhlasil, protože on si svoje světla a bedny nechal zaplatit. Jan si na tomto kšeftě vydělal ze všech nejvíc. Mě peníze nikdy nezajímali, všichni to vědí, ale nebudu se přetvařovat a dělat někomu poskoka za nic. Také se mi nelíbilo,že hádka mezi mnou a Víťou skončila tím, že to odnesla Veruna jako celek, kdy Víťa prohlásil že Veruna má už hodinově protočeno v jeho studiu 20 000,-, tak že nám dá polotovar, který si můžeme dotočit někde jinde. Přitom byla domluvená částka za dokončenou nahrávku 20 000,-. Tuto domluvu by podle mého názoru nemělo ovlivnit vůbec nic. Víťu mám rád, on to ví. Vypadá to tak, že pokud bude souhlasit, bude nejspíš s náma hrát. Všichni děláme chyby, já jich dělám dost a dost.

Vzkaz přidán 07.04.2004 13:11 | Autor: olda

2 Karyl:

Tak Karly, vidíš, že jste ve Ptení žádaní, měli by jsme si o tom promluvit ... ale vážně.. Pteňyy je střeďysková obyc ... zasloužee si koncyrt ...

Vzkaz přidán 07.04.2004 11:31 | Autor: Radek

2 Radyk a Valachovo ...

Krásňy! S končenim po každym kšeťy je to jasny, nende o peňyzy, de přecy o tradycy, se nedá nic ďylat a pokaždy je to važňy.

Vzkaz přidán 07.04.2004 11:27 | Autor: Karel

dodatek

jinak když už jsem se zmínil o Ptení - tak akce "Valachovo rockové Ptení" by se měla s Astorem uskutečnit 31.7.

Vzkaz přidán 07.04.2004 10:19 | Autor: Radek

2 Rečin:

Nazdar !! Auto jsem vyměnil, to je pravda, akorát ho zajíždím ... tak s tím mám trochu makačku ;). Škoda, že jste tam nebyli, byla to radost. Akce Marasdu ve Ptení je závislá na členech kapely Veruna, z které dva "kousci" patří do Marasdu ... Určitě se o to pokusíme, spíš MOŽNÁ v srpnu. Je to organizačně a finančně náročná akce.. Chtěli bychom ve Pteňó ukázat trochu umění a chceme aby to byl pro lidi, co tam budou, zážitek ... Zvuk, světla, výkony kapel ... snad se to podaří ... Co se Martinky týká, tak e e e e děkuju, snad to pro ni nebude šok - mě poslouchat;)))

Vzkaz přidán 07.04.2004 10:17 | Autor: Radek

2 Karyl:

Protože nebudeš dostávat prachy ... a jelikož pod svou cenu nepudyš ... tak Ťy ani nic jinyho nyzbudy ...

Vzkaz přidán 07.04.2004 10:11 | Autor: Radek

Radek

Nazdárek!!Teda tady je to samá eahština, ale já se oni radši pokoušet nebudu, neznám pravidla a asi by to nebylo moc pěkny:-).Škoda že jsem nebyla v tom Jesenci, mohla to být fakt skvělá akce:-(.Radku, ty máš novy auto? Já jen že se o tom tady pořád píše, víš?Je to dobry, že ještě pokračuješ v hraní, Marťa se bála, že už tě neuslyší:-)A jsou nějaky novinky s tou akcí Marasd+Astor ve Ptení?

Vzkaz přidán 07.04.2004 10:09 | Autor: Rečin

2 Radyk

Krása, samozřejmy budu po kšeftě končit, každym.

Vzkaz přidán 07.04.2004 09:53 | Autor: Karel

2 Karyl:

.... vidím to v jasnejch barvách - jak s náma budeš hrát, tak už mám vymyšlenej marketing - dva členové kapely Marsd představují ... a dál ušš to znášš ...

Vzkaz přidán 05.04.2004 15:38 | Autor: Radek

2 Karel:

Kdyšš ušš jy to vynku ...

Vzkaz přidán 05.04.2004 15:35 | Autor: Radek

2 Můj dalšee obleebený kytarista Šolc

Zdar, napiš mi do mailu na sebe mobil, ďeek. Hráls dobře jak prase,ďeeky za to, doufám, že to nebylo naposledy .....

Vzkaz přidán 05.04.2004 15:21 | Autor: Karel

2 Radyk

Zdaryc, doufám, že zůstáváššš, čovole!!!!

Vzkaz přidán 05.04.2004 15:19 | Autor: Karel

2 Kasha a vajiššško

Ja si mysleem, že správnéé p...e má jezdit prasáckým vozem a nééééé hybridem na dřevoplyn (žere to i ponožky?)

Vzkaz přidán 05.04.2004 10:38 | Autor: karel

2 Yendy

Jy fakt, že jsem y já slyšel názory na zvok, ale co ož, delšee jsme to nydělali, bo posledňy jsme hráli 18 válů a ledi to nebyvilo, tak jsme to pokrátile a vyďeeš, přeedavek nigdo nechťjal ....., snad přeeště na Plomlovje to bode lypšee.

Vzkaz přidán 05.04.2004 10:37 | Autor: Karel

Faborit vs. Vajišško

Tak bacha, Prasy!!! To se musim ohradit ...! Ve vajiššku se v životě nebude dát dělat všechno to, co jde ve Faboritu ... Veem to, znaam to ... Druhá vjac je, že Ti to žyry za jizdy i ponožky, ole ... a to už to musee beet fakt nenažrany auto ... čo, to só klokte ...

Vzkaz přidán 05.04.2004 10:18 | Autor: Radek

www.MARASD.cz | Profesionální tvorba www stránek, webdesign - webové prezentace
Novinky  |  Kapela  |  Historie  |  Koncerty  |  Diskografie  |  Fotky  |  Video  |  Vzkazy  |  Napsali o nás  |  Kontakt  |  Odkazy